תרומות צור קשר דף בית English
מעונות

שירותים נוספים


בנוסף לטיפולים שמעניקה "טף לטף" לילדים באופן קבוע וסדרתי היא מציעה גם שירותים נוספים לתועלת הציבור:

סנוזלן – טיפול רב תחושתי


שיטת הסנוזלן נחשבת חדשנית וביכולתה לפעול גדולות ונצורות. במסגרת השיטה מכניסים את הילד לתוך חדר מיוחד בו קיימת סביבה עתירת גירויים הניתנים לבחירה על ידי המטפל, כמו מזרונים רכים, אורות מהבהבים ומוזיקה מרגיעה. ברגע שהילד מקבל איזון חושי בתוך סביבה המתאימה לו בדיוק הוא מצליח להשתחרר בצורה בלתי רגילה ואף ללמוד יותר על העולם הסובב אותו.

ב"טף לטף" קיים חדר סנוזלן גדול וחדשני, מתוך הכרה בכך שלטיפול הסנוזלן יש השפעה גדולה על ילדים עם טווח רחב של נכויות ומוגבלויות.

תרפיה במוזיקה


הטיפול במוזיקה נחשב ל"להיט" של ילדי טף לטף, כיוון שהוא בעל עוצמה מיוחדת ומאפשר להגיע לתוצאות ייחודיות במהירות יחסית לטיפולים אחרים. הטיפול הינו מהנה ביותר, והילדים אשר פוסעים בהנאה לתוך האולם הגדול שכולל מערכת תופים, פסנתר, גיטרות, קסילופונים וכלי הקשה שונים, פעמים כלל אינם מודעים לכך שהם מצויים בטיפול. בסופו של דבר חווים הילדים שינויים חיוביים במצב הרוח הרגשי שלהם ואף מקבלים תחושת ביטחון עצמי. השינוי המתחולל הינו מהיר והתוצאה פשוט מדהימה!

משחקיית השאלה


הצוות ב"טף לטף" מאפשר לילדים המגיעים למקום לשאול משחקים באופן קבוע. הוא גם מחזיק אנשי מקצוע אשר מעניקים להם ולבני משפחותיהם הדרכה כיצד להשתמש בהם בצורה נכונה, לתועלת כל בני הבית ולתועלתו של הילד המיוחד בפרט.

©כל הזכויות שמורות לטף לטף.
Site by Tamircom