תרומות צור קשר דף בית English
מעונות

מסגרות שיקומיות

גני ילדים - גנים טיפוליים מטעם משרד החינוך


ב"טף לטף" דואגים גם להמשך דרכם של הפעוטות הרכים, ואכן בשנת 2000 נפתח הגן הטיפולי הראשון של העמותה. עד מהרה הצטרפו אליו עוד כיתות נוספות של גנים טיפוליים בסיוע משרד החינוך.

כיום מפעילה טף לטף כיתות גנים ברמות שונות המוכרים במשרד החינוך ונמצאים בפיקוחו של האגף לחינוך מוכר שאינו רשמי: גן סיעודי מורכב לילדים בעלי פיגור קשה, גן לילדים בעלי פיגור בינוני, גן לילדי CP וכן גני PDD וגנים לילדים עם עיכוב התפתחותי ובעיות שפה.

הילדים הלומדים בגנים הינם ילדים בגילאי 3-6 אשר צורכים מסגרת טיפולית מיוחדת ושובצו בגני טף לטף על ידי ועדת ההשמה. הם שוהים בגני הילדים בין השעות 8:00-18:00 כאשר שעות הצהריים ניתנות להם במסגרת מועדונית של משרד הרווחה. לכל ילד מספקים ב"טף לטף" ציוד המותאם לכיתה שבה הוא לומד, וכן מוענק לו ציוד הביתה כמו כיסא בעל תמיכות מיוחדות ואביזרי אמבטיה מיוחדים. ההגעה והחזרה מהגן מתבצעות על ידי הסעות מטעם הרשות המקומית.

הצוות בגנים הינו מקצועי ומסור, הוא כולל גננות מוסמכות, סייעות, סייעות שיקומיות, רופאה התפתחותית, אחות, עובדת סוציאלית, פסיכולוגית, מרפאה במוזיקה, מרפאה בעיסוק וצוות קלינאיות ופיזיותרפיסטיות. בגנים יש גם צוות נרחב האחראי על תחזוקת הגן וניקיונו, וכן אחראית מטבח המבשלת ארוחות בוקר וצהריים עשירות בהתאם לצריכת המזון הנדרשת לכל ילד בגן.

©כל הזכויות שמורות לטף לטף.
Site by Tamircom